jakosc wykonania naglowek

Komfort i harmonia… wszyscy  je obiecują, my oferujemy to w naszym standardzie.

Mieszkanie to coś więcej, niż tylko cztery ściany. To azyl, miejsce rodzinnych spotkań, własna, intymna przestrzeń, odzwierciedlenie naszej osobowości. Jego klimat wpływa na nasz nastrój i mimowolnie nas kształtuje, dlatego tak ważne jest, aby wszystkie rozwiązania zastosowane przy jego stworzeniu były jak najwyższej jakości.

Materiał na Twoje mieszkanie

Grafitowe Zabrze powstało, by w pierwszej kolejności zaspokajać potrzebę komfortu. Projektujemy prorodzinnie i bez barier. Budynki są wyposażone w windy, które ułatwiają dotarcie do mieszkań, zwłaszcza jeśli dźwigamy zakupy lub wózek dla dziecka. Przewidzieliśmy też udogodnienia, przystosowujące osiedle dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Patrząc szerzej, użyte przez nas materiały są energooszczędne, ekologiczne, a przede wszystkim trwałe. Nie ma tutaj ani jednego zbędnego elementu, a jakość rozwiązań pozwala skupić się na czystej przyjemności mieszkania.

Piękno tkwi w szczegółach

Mówi się, że koniec wieńczy dzieło . Parafrazując to przysłowie – wykończenie wieńczy mieszkanie. Nie stosujemy efektownych, acz mało efektywnych ozdobników – nasi architekci zadbali o to, aby osiedle było zaprojektowane mądrze, w duchu praktycyzmu i funkcjonalności. Komfort to nie tylko wygoda rozwiązań – to także możliwość odosobnienia i „schronienia się przed światem”. Już na etapie projektowania uwzględniliśmy potrzebę intymności naszych mieszkańców, dlatego starannie wyselekcjonowaliśmy materiały pod kątem właściwego WYCISZENIA pomieszczeń, a zaprojektowane przez nas balkony zostały rozmieszczone w taki sposób, że nie naruszają prywatności innych.

MATERIAŁY

Stosujemy nowoczesne i ekologiczne materiały budowlane, starannie wyselekcjonowane i zapewniające odpowiednie wyciszenie, dobrą izolacyjność cieplną i energooszczędność.

WYKOŃCZENIE

Wyjątkowość tego miejsca podkreśla klasyczna i ponadczasowa elegancja z uwzględnieniem nowoczesnych i różnorodnych rozwiązań o wysokiej funkcjonalności i estetyce.

GWARANCJA

Klient kupujący mieszkanie zawiera umowę z gwarancją najlepszej jakości.
Gwarancja daje pewność, że otrzymuje piękne mieszkanie wykonane z najlepszych materiałów.

Back to Top