budujemy dla mlodych3

może otrzymać kolejne 5%, jeżeli posiada więcej niż jedno dziecko zyskuje kolejne 2,5% – można otrzymać zatem wsparcie w wysokości nawet 12,5%. Nie bez znaczenia jest też wysokość dochodów rodzin starających się o wsparcie,maksymalny roczny dochód nie może przekroczyć 70 000 zł.

W program zaangażowane są banki, które z tej okazji przygotowały atrakcyjną ofertę kredytową. Beneficjenci ostatecznie będą mogli cieszyć się mieszkaniami, które będą wyróżniać się atrakcyjną ceną przy zachowaniu wysokiej jakości wykonania. Projekty mieszkań cechuje funkcjonalizm, a ich lokalizacja zakłada dobre usytuowanie w przestrzeni miejskiej. Inwestycję charakteryzują założenia kompleksowej realizacji: począwszy od projektu poprzez budowę i wykończenie, a na sprzedaży kończąc. Proponujemy zatem młodym ludziom udział w wyjątkowej i pewnej inwestycji wykorzystującej bogate doświadczenia zaangażowanej w projekt licznej grupy profesjonalistów.

Budujemy dla Młodych

Od  lat mówi się w Polsce o ogromnym zapotrzebowaniu na nowe mieszkania. Zmieniają się ekipy rządowe, pojawiają nowe plany, a realnej zmiany wciąż nie ma. W ostatnim czasie pojawiły się programy rządowe wspierające młodych ludzi, deklarujących chęć posiadania własnego lokum. Jednak dla wielu ludzi startujących w życie kupno własnego mieszkania to wciąż tylko marzenie, spory wydatek, oraz poważne zobowiązanie finansowe na długie lata. Posiadanie własnego dachu nad głową stało się dobrem luksusowym. Aby umożliwić młodym ludziom „start w przyszłość” przygotowaliśmy program „Budujemy dla Młodych”. Program jest prawdziwym krokiem naprzód, realną odpowiedzią na wymogi współczesności i otwarciem nowej drogi dla wielu osób na realizację własnych planów i zamierzeń.

Programem objęte są osoby w wieku do 35 lat, przy czym tylko jedna z osób w związku nie może przekroczyć 35 roku życia. Wsparcie  będzie opierało się na pomocy w postaci specjalnej obniżki do 50 m2 mieszkania spośród przeznaczonych do programu lokali. Pomoc będzie przysługiwała w przypadku zakupu pierwszego mieszkania. Z preferencyjnych warunków będą mogły skorzystać szczególnie małżeństwa posiadające dzieci, gdzie kwota wsparcie w zależności od ilości posiadanych dzieci wzrasta. Tym samym małżeństwo bezdzietne otrzymać może wsparcie w wysokości 5%, jeżeli posiada jedno dziecko

budujemy dla mlodych baner 2
Back to Top