lokalizacja i bezpieczenstwo naglowek

W dawnych czasach mieszkanie było schronieniem. I chociaż wiele się zmieniło, nadal funkcjonuje powiedzenie „mój dom jest moją twierdzą”. Twierdzimy tak samo;)

 

Autoochrona i autowygoda

Szeroko rozumiane bezpieczeństwo naszych mieszkańców jest dla nas absolutnym PRIORYTETEM. Dlatego zadbaliśmy o dyskretny, całodobowy monitoring osiedla, który pozwala Ci spać spokojnie. Grafitowe Zabrze jest ogrodzone  i zamknięte, przez co możesz mieć pewność, że żadna niepożądana osoba nie znajdzie się na jego terenie. Drugą sprawą jest kwestia pojazdów – biorąc pod uwagę, że obecnie samochód posiada praktycznie każda rodzina, przygotowaliśmy specjalny, PODZIEMNY PARKING dla lokatorów, z bramą otwieraną pilotem. Nikt przypadkowy nie ma możliwości wejścia ani na teren parkingu, ani całego osiedla. Podziemny parking w miejsce popularnych i często stosowanych miejsc parkingowych ma jeszcze jeden pozytywny aspekt – dzięki umiejscowieniu samochodów pod ziemią, zwalnia się przestrzeń osiedla, a same pojazdy są mniej narażone na przypadkowe szkody (otarcia, zadrapania) ze strony innych mieszkańców.

Beztroskie dzieciństwo

Bezpieczeństwo zarówno dorosłych, jak i najmłodszych mieszkańców stanowi jeden z najważniejszych czynników wpływających na ostateczny kształt osiedla. W niedalekiej odległości od osiedla znajduje się PLAC ZABAW z wieloma atrakcjami i przy zachowaniu zasad higieny oraz bezpieczeństwa.

Bezpieczeństwo nowych czasów

Poczucie bezpieczeństwa, jakie chcemy Ci zapewnić, nie jest niczym nowym ani odkrywczym. Niemniej, w wielu inwestycjach stanowi o ich podwyższonym standardzie, który ma odpowiednio wyższą cenę. Chociaż uważamy, że bezpieczeństwo jest wartością, którą trzeba cenić, optymalizujemy koszty tworzenia rozwiązań tak, aby były w „zasięgu kieszeni” każdej rodziny. Wierzymy, że mądre i ergonomiczne projektowanie przekłada się na szczęśliwe, bezpieczne i komfortowe życie, także pod względem ekonomicznym, dla danej rodziny. Budując bezpieczne osiedla, chcemy zbudować zaufanie naszych mieszkańców. Przekonaj się, że to możliwe!

NAJMŁODSI

Obok osiedla znajduje się plac zabaw dla najmłodszych, w którym będą mogli cieszyć się beztroską zabawą, a ich rodzice mieć komfort i pewność, że ich pociechy są szczęśliwe i bezpieczne.

CENTRUM

Lokalizacja osiedla jest idealna dla osób ceniących wygodę i komunikacyjny komfort. Bliskość takich miejsc jak szkoła, centrum handlowe, ośrodek zdrowia ułatwia funkcjonowanie.

PARKING

Na terenie osiedla przygotowano specjalny podziemny parking dla lokatorów. Parking posiada bramą otwieraną poprzez pilot, co znacznie poprawia wygodę i bezpieczeństwo.

Codzienność narzuca nam szybkie tempo życia

– ciągle gdzieś pędzimy, musimy być w dwóch miejscach naraz, a doba ma tylko 24 godziny… Nie rozszerzymy jej dla Ciebie, ale możemy sprawić, że przynajmniej niektóre rzeczy będą prostsze. Kiedy dochodzi do momentu wyboru mieszkania, lokalizacja jest kluczową sprawą. Niestety, im bardziej atrakcyjna, tym wyższe ceny metraży i większy hałas, wpływający negatywnie na komfort życia. Często kupujący muszą iść na kompromisy i wybierać „coś za coś”. Nie musi tak być!

Pokochasz z miejsca!

Grafitowe Zabrze to świetna lokalizacja w rozsądnej cenie. Już nie musisz się martwić o to, że coś Ci umknie, albo że stracisz cenny czas na dojazdy. Nasza inwestycja mieści się przy ul. Marii Skłodowskiej – Curie, w bliskim sąsiedztwie niezbędnej infrastruktury, która ułatwi Ci codzienne funkcjonowanie i usprawni planowanie różnych spraw. Szkoła, ośrodek zdrowia, a może centrum handlowe? Wszystko masz w zasięgu ręki! Nie musisz się też zastanawiać, czy dosięgnie Cię wielkomiejski zgiełk – zieleń wpleciona w przestrzeń osiedla oraz różne rozwiązania architektoniczne sprawiają, że z przyjemnością wracasz do domu i delektujesz się błogim spokojem. Zobaczysz, że Grafitowe Zabrze szybko stanie się Twoją prywatną wyspą na oceanie codzienności, pełną harmonii i wyciszenia… Aż chce się tu wracać!

Back to Top